Vše o mojí sbírce Barbie..

I. Převléknuté krasavice...

13. března 2012 v 17:15 | danca.sc
Tak jsem dnes po delší nemoci zpět a než začnu představovat nové přírůstky do své sbírky, ráda bych zde ukázala nové fotky svých panenek s odkazem na jejich články - panenky jsou na nich v jiném oblečení než jsem jim dala původně.
Některé jsem zakoupila originální, takže jsou jejich majitelky buď kompletní nebo se mi jen originál obleček k té dané panence moc líbil, některé jsou opět poskládané z toho, co dům dal.

Kde všechny moje Barbie bydlí... :-))

29. prosince 2011 v 10:19 | danca.sc
Konec roku se blíží, takže Vám ještě chci ukázat vitrínku, ve které všechny moje panenky přebývají - myslím, že to k mé sbírce patří také.
Je původně z Ikey, ale bez osvětlení a byla to asi před dvěma měsíci výhodná koupě na Aukru - za polovinu původní ceny, od pána, co bydlí poblíž Pardubic a zrovna rušil svůj krámek.

Vitrína je ze všech stran prosklená, nepráší se do ní, je se zámkem a panenky se do ní na výšku krásně vejdou - a mohu se jimi každý den kochat. Jenom abych už pomalu sháněla další vitrínku...Mrkající

Jak to moje sbírání Barbie začalo...

28. září 2011 v 17:08 | danca.sc
Zdravím příznivce Barbie a sběratele těchto panenek.

Jmenuji se Dana a první panenku Barbie jsem zakoupila někdy na začátkem června 2011 na Aukru, hledala jsem nějaký dárek mé dcerce ke 3. narozeninám.
Když mi ovšem Teresa přišla, byla tak krásná, že jsem se rozhodla si ji vystavit a Sárince jsem koupila dárek jiný (ona má beztak raději autíčka). Nakonec jsem jí ale zakoupila na hraní nějaké Barbie My Scene (aby se nám to nepletlo) a jala se shánět sobě další krasavice na výstavku...
Začala jsem sbírat tyto panenky právě možná i proto, že jsem jako dítě žádnou Barbie neměla, tak si to teď asi vynahrazuji - tím spíš, že některé současné Barbie jsou naprosto úchvatné.

K dnešnímu dni už mám ve sbírce 10 krasavic (a další jsou na cestě), jenž Vám postupně budu představovat... Mrkající

Tahleta kočka má to moje sbírání na svědomí, protože je to taková fešanda.

 
 

Reklama